Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75266 Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™

Sith Troopers Battle Pack
od 118,77 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 105 szt.
 • Liczba minifigurek: 4 szt.
 • Cena katalogowa: 79,99 zł
 • Seria: LEGO® Star Wars™
 • Rok prezentacji: 2020
 • Wiek: od 6+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 75266 Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 118,77 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 151,31 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 153,23 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 152,54 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl 187,73 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 75266 Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™ szczegółowe informacje

Wstąp w szeregi Najwyższego Porządku i poprowadź żołnierzy Sithów do walki z zestawem bitewnym LEGO® Star Wars™! Rozdaj żołnierzom miotacze na klocki. Zamocuj blaster z przodu pojazdu, by móc w każdej chwili otworzyć ogień. Pędź na wrogie terytorium i zaatakuj z powietrza, zrzucając żołnierzy z plecakami odrzutowymi. Czy ktoś zdoła Cię powstrzymać?

Zbuduj własną armię Sithów i ścigacz LEGO® Star Wars™!

Dynamiczny zestaw żołnierzy Sithów LEGO® Star Wars™ (75266) nawiązujący do filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie” pozwala zbudować armię Najwyższego Porządku i ruszyć na pole bitwy na pokładzie ścigacza. Zachęca do wymyślania przygód i wcielania się w role: zawiera minifigurki oficera Najwyższego Porządku, żołnierza Sithów i dwóch żołnierzy Sithów z plecakami odrzutowymi oraz blasterami na klocki (można je zamocować do ścigacza szturmowców).

Instructions PLUS!
Zapoznaj się z cyfrowymi instrukcjami Instructions PLUS, dostępnymi w aplikacji LEGO Life. Pomogą one dzieciom w budowie pojazdu szturmowców. Dzięki narzędziom przybliżania, obracania i wizualizacji modelu maluchy poradzą sobie z tym bez trudu.

Uniwersum LEGO Star Wars™!
Grupa LEGO od ponad 20 lat tworzy własne wersje kultowych myśliwców kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z sagi Gwiezdnych Wojen. LEGO Star Wars to obecnie bardzo popularna seria, w której można znaleźć idealny zestaw budowlany lub prezent.

 • Zestaw 75266 z pojazdem do zbudowania to świetna propozycja dla młodszych dzieci, która pozwoli im poprowadzić do walki żołnierzy Sithów i odtworzyć sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”.
 • Mnóstwo elementów inspirujących do wymyślania opowieści — cztery fajne minifigurki oficera Najwyższego Porządku, żołnierza Sithów oraz dwóch żołnierzy Sithów z plecakami odrzutowymi, cztery blastery na klocki i dwa plecaki odrzutowe.
 • Idealny zestaw, by zebrać kolekcję armii szturmowców LEGO®, z mnóstwem klocków pobudzających wyobraźnię małych fanów. Oficer Najwyższego Porządku i żołnierz z plecakiem odrzutowym to nowości na styczeń 2020 r.
 • Szybki w budowie zestaw bitewny żołnierzy Sithów zawiera 105 elementów i będzie doskonałym prezentem pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które dzięki niemu poznają pełen przygód świat LEGO® Star Wars™.
 • Ścigacz Najwyższego Porządku z LEGO Star Wars™ ma ok. 4 cm wysokości, 10 cm długości i 8 cm szerokości. Dzięki temu dziecko może go łatwo zabrać do plecaka lub torby razem z minifigurkami i bawić się w podróży.
 • Ta zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii, bo jest napędzana dziecięcą wyobraźnią! Mali fani rozwiną swoje zdolności twórcze poprzez zabawę postaciami z filmowej sagi i przy odgrywaniu scenek z filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”.
 • Dzięki instrukcjom Instructions PLUS, które są dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life, nawet młodsi konstruktorzy mogą teraz mieć ogromną satysfakcję z samodzielnego budowania. Ani się obejrzą, jak zostaną mistrzami budowania!
 • Zestawy LEGO® Star Wars™ to doskonała propozycja dla dzieci i dorosłych fanów, którzy lubią odtwarzać sceny z filmowej sagi, wymyślać własne historie lub po prostu prezentować samodzielnie zbudowane modele kolekcjonerskie.
 • Klocki LEGO® można łączyć i rozdzielać bez użycia Mocy! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą do siebie pasować.
 • Klocki i elementy LEGO® są testowane na wszystkie możliwe sposoby — zrzucane, podgrzewane, zgniatane i skręcane. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — ziemskie i galaktyczne!

Zestaw LEGO® Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2020 roku. Składa się on z 105 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 75266 Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 118,77 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75266.

Instrukcja budowy LEGO® 75266 Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75266 Zestaw bitewny żołnierzy Sithów™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75266 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®