Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75268 Śmigacz śnieżny

Snowspeeder
od 123,00 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 91 szt.
 • Liczba minifigurek: 2 szt.
 • Cena katalogowa: 99,99 zł
 • Seria: LEGO® Star Wars™
 • Rok prezentacji: 2020
 • Wiek: od 4+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 75268 Śmigacz śnieżny

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 123,00 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 140,70 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 168,01 zł Sprawdź
amazon.de amazon.de 172,11 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 211,43 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 215,34 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 75268 Śmigacz śnieżny szczegółowe informacje

Zestaw konstrukcyjny Śmigacz śnieżny 75268 to fajne wprowadzenie do świata LEGO® Star Wars™ dla dzieci od 4 lat. Modele śmigacza śnieżnego, stacji obronnej Baza Echo oraz ścigacza są łatwe do zbudowania i mają ciekawe uzbrojenie, w tym wyrzutnię dysków, która pozwoli urządzić bitwy na niby. Są tam też dwie minifigurki — bohaterski pilot Rebelii Wedge Antilles oraz szturmowiec śnieżny — które będą natchnieniem do odgrywania przygód.

Wypróbuj instrukcje Instructions PLUS!
Przy budowie tych modeli pomogą interaktywne cyfrowe instrukcje Instructions PLUS dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life. Pozwalają one obracać oraz przybliżać widok modelu, by ułatwić odpowiednie łączenie klocków.

Witaj w świecie 4+!
Zabawki konstrukcyjne LEGO Star Wars dla dzieci od 4 lat wprowadzają przedszkolaki do świata Star Wars. W nauce budowania pomagają specjalne podstawki startowe, dzięki którym nawet zupełni nowicjusze poczują dumę z samodzielnego złożenia budynków, pojazdów i nie tylko.

 • Zestaw 75268 z łatwymi do zbudowania modelami śmigacza śnieżnego, stacji obronnej Baza Echo oraz ścigacza w ciekawy i bezpieczny sposób wprowadzi małych Rebeliantów w wieku od 4 lat do świata przygód LEGO® Star Wars™.
 • Podwoziem śmigacza śnieżnego jest klocek startowy, który ułatwia dzieciom naukę budowania. Zestaw zawiera też dwie minifigurki z bronią — rebelianckiego bohatera z filmowej sagi Gwiezdnych Wojen Wedge’a Antillesa oraz śnieżnego szturmowca.
 • Aby dać dzieciom jeszcze większe możliwości zabawy, stacja obronna ma „laserowy” miotacz dysków dla Wedge’a Antillesa, a klocków można użyć do kreatywnego połączenia tego zestawu z innymi zabawkami LEGO® Star Wars™.
 • Ten zestaw ma 91 elementów i zawiera trzy modele, które łatwo przebudować po zakończonej bitwie, więc będzie idealnym prezentem na urodziny, pod choinkę albo z innej okazji dla każdego dziecka w wieku od 4 lat.
 • Zabawkowy kosmiczny śmigacz śnieżny ma ok. 5 cm wysokości, 11 cm długości i 9 cm szerokości, więc łatwo spakować go i zabrać w podróż wraz z innymi modelami i minifigurkami Star Wars™.
 • Produkt nie wymaga baterii. Ta ucząca budowania zabawka konstrukcyjna dla przedszkolaków jest napędzana siłą wyobraźni, więc dzieci mogą bez końca wymyślać przygody, świetnie się przy tym bawiąc i rozwijając swoje zdolności kreatywne.
 • Instrukcje Instructions PLUS mają intuicyjne funkcje przybliżania i obracania, dzięki którym budowanie tego modelu statku kosmicznego LEGO® Star Wars™ stanie się dla przedszkolaków fascynującym, interaktywnym przeżyciem.
 • Zabawki konstrukcyjne LEGO® Star Wars™ 4+ to dla maluchów wprowadzenie do świata Gwiezdnych Wojen z jego herosami i czarnymi charakterami, a jednocześnie pomagają im w zrozumieniu celu kolejnych etapów budowania i pozwalają nabrać pewności siebie.
 • Klocki LEGO® od 1958 roku niezmiennie spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu można je za każdym razem łatwo połączyć i rozdzielić — bez używania Mocy!
 • Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal wszystkie możliwe sposoby, by ta zabawka nawiązująca do filmu „Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje” spełniała najwyższe standardy bezpieczeństwa w galaktyce!

Zestaw LEGO® Śmigacz śnieżny został po raz pierwszy zaprezentowany w 2020 roku. Składa się on z 91 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 75268 Śmigacz śnieżny należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 123,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75268.

Instrukcja budowy LEGO® 75268 Śmigacz śnieżny z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75268 Śmigacz śnieżny? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75268 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®