Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75269 Pojedynek na planecie Mustafar™

Duel on Mustafar
od 403,79 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 208 szt.
 • Liczba minifigurek: 2 szt.
 • Cena katalogowa: 129,99 zł
 • Seria: LEGO® Star Wars™
 • Rok prezentacji: 2020
 • Wiek: od 7+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 75269 Pojedynek na planecie Mustafar™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 403,79 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 404,20 zł Sprawdź
amazon.de amazon.de 405,65 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 450,31 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl 483,21 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 75269 Pojedynek na planecie Mustafar™ szczegółowe informacje

Włącz brzęczące miecze świetlne i rozpocznij pojedynek między Mistrzem Jedi Obi-Wanem Kenobim a Anakinem Skywalkerem! Postaw minifigurki na platformie serwisowej i droidzie górniczym, aby odegrać scenę walki nad roztopioną lawą. Wiruj, przesuwaj się i atakuj. Tylko uważaj na eksplozje lawy! Model kopalni z planety Mustafar można rozłożyć i urządzić na nim wielką bitwę z udziałem przyjaciół. Kto będzie górą — dobrzy czy źli? To zależy od Ciebie!

Ta zabawka LEGO® Star Wars™ pozwala zbudować scenę pojedynku Anakina z Obi-Wanem!

Przeżyj ponownie niezapomniany pojedynek na planecie Mustafar między Anakinem Skywalkerem a Obi-Wanem Kenobim z filmu „Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów” — pomoże Ci w tym akcyjny zestaw LEGO® Star Wars™ 75269! Model kopalni Mustafarian ma przesuwane, obrotowe platformy, na których można odegrać pojedynek. Model rozkłada się, ukazując niezwykłą funkcję wybuchu lawy, która może być zaczątkiem niezliczonych przygód.

Interaktywne instrukcje!
Ten zestaw LEGO zawiera broszurę z instrukcjami budowania. Dzieci mogą też skorzystać z instrukcji Instructions PLUS, dostępnych w darmowej aplikacji LEGO Life. Mają one funkcje przybliżania i obrotu, a do tego pozwalają zwizualizować postępy w budowie. Super!

Pozdrowienia ze świata LEGO Star Wars!
Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy zbudowane z klocków wersje kultowych myśliwców kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z sagi Gwiezdnych Wojen. Szeroka gama zestawów do budowania i kolekcjonowania pozwala wybrać doskonały prezent dla fana w każdym wieku.

 • Kultowi rywale z Gwiezdnych Wojen™? Są. Miecze świetlne. Są. Funkcja wybuchu „stopionej lawy”? Jest! W modelu LEGO® z zestawu 75269 maluchy znajdą wszystko, co potrzebne do odegrania pojedynków między Anakinem a Obi-Wanem na planecie Mustafar!
 • Model kopalni z planety Mustafar ma przesuwane, obracające się platformy; dzieci mogą postawić na nich minifigurki LEGO® Anakina Skywalkera i Obi-Wana Kenobiego z mieczami i odegrać słynną scenę pojedynku.
 • Obie minifigurki (nowość dostępna od stycznia 2020 r.) mają dekoracje wyglądające jak nadpalone, zniszczone w walce ubranie. W zestawie też wiele klocków LEGO®, które zainspirują fanów do budowania i sięgnięcia po inne zestawy LEGO Star Wars™.
 • 208-elementowy zestaw LEGO® daje wiele możliwości zabawy. Idealnie nadaje się na prezent dla dzieci w wieku od 7 lat. Może być dla nich wprowadzeniem do świata zestawów konstrukcyjnych LEGO Star Wars™ lub okazją do powiększenia kolekcji.
 • Model kopalni z planety Mustafar ma ok. 14 cm wysokości, 12 cm szerokości i 12 cm głębokości, więc jest na tyle mały, by dało się go łatwo przenosić. Można go także rozłożyć, by zwiększyć możliwości zabawy — mierzy wtedy 23 cm szerokości.
 • Model kopalni z Mustafar nie potrzebuje baterii i rozpali dziecięcą wyobraźnię, zachęcając maluchy do odgrywania niezwykłych przygód inspirowanych filmem „Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów” i jednoczesnego rozwijania zdolności twórczych.
 • Łatwe instrukcje Instructions PLUS dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life pozwalają wizualizować powstający model i oglądać go z wszystkich stron. Dzięki temu nawet młodsi konstruktorzy mogą poczuć niesamowitą satysfakcję z budowania!
 • Zestawy LEGO® Star Wars™ to doskonała propozycja dla dzieci i dorosłych fanów, którzy chcieliby ponownie przeżyć sceny z filmowej sagi, wymyślać własne historie lub po prostu zaprezentować samodzielnie zbudowane modele kolekcjonerskie.
 • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO® nie wymaga mocy Jedi! Od 1958 r. niezmiennie spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będzie się z nich dobrze budowało.
 • Klocki i elementy LEGO® są rygorystycznie testowane. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — światowe i galaktyczne!

Zestaw LEGO® Pojedynek na planecie Mustafar™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2020 roku. Składa się on z 208 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 75269 Pojedynek na planecie Mustafar™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 403,79 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75269.

Instrukcja budowy LEGO® 75269 Pojedynek na planecie Mustafar™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75269 Pojedynek na planecie Mustafar™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75269 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®