Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75304 Hełm Dartha Vadera™

Darth Vader Helmet
od 253,42 zł 379,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 75304 Hełm Dartha Vadera™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 253,42 zł Sprawdź
amazon.de amazon.de 260,52 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl 279,86 zł Sprawdź
al.to al.to 281,07 zł Sprawdź
empik.com empik.com 280,24 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 283,35 zł Sprawdź
smyk.com smyk.com 288,83 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 290,82 zł Sprawdź
urwis.pl urwis.pl 297,47 zł Sprawdź
maxelektro.pl maxelektro.pl 299,11 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 300,69 zł Sprawdź
bee.pl bee.pl 302,73 zł Sprawdź
taniaksiazka.pl taniaksiazka.pl 301,35 zł Sprawdź
electro.pl electro.pl 309,68 zł Sprawdź
mediaexpert.pl mediaexpert.pl 307,52 zł Sprawdź
avans.pl avans.pl 309,11 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 309,39 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 314,41 zł Sprawdź
gandalf.com.pl gandalf.com.pl 314,83 zł Sprawdź
komputronik.pl komputronik.pl 346,99 zł Sprawdź
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

377,80 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 75304 Hełm Dartha Vadera™ szczegółowe informacje

Zbuduj złowieszczy symbol „Gwiezdnych Wojen” — kolekcjonerski model hełmu Dartha Vadera do złożenia i postawienia na półce. Znajdź chwilę tylko dla siebie i podejmij się wciągającego, ambitnego wyzwania konstrukcyjnego, jakim jest odtworzenie autentycznych detali filmowych w stylu LEGO®. Skończone dzieło możesz ustawić na podstawce z tabliczką z nazwą w domu albo w biurze, a na pewno będzie przykuwać wzrok i uwagę gości.

Kultowy, kolekcjonerski hełm Dartha Vadera

Zbuduj model hełmu mrocznego Lorda Sithów z zestawu LEGO® Star Wars™ Hełm Dartha Vadera (75304). Podejmij się wciągającego wyzwania konstrukcyjnego i przypomnij sobie klasyczne sceny z sagi „Gwiezdne Wojny” podczas budowania charakterystycznego kształtu i niepokojących detali hełmu z klocków LEGO.

Stworzony do podziwiania
Hełm Dartha Vadera jest niewielki i ma podstawkę z tabliczką z nazwą, dzięki której zamienisz go w fenomenalną ozdobę domu lub biura. Możesz postawić go obok drugiego hełmu z serii LEGO Star Wars, który jest dostępny w sklepach od maja 2021 roku: hełmu zwiadowcy szturmowców (75305).

Niezwykły pomysł na prezent
Ten wysokiej jakości zestaw należy do serii zestawów konstrukcyjnych LEGO Star Wars dla dorosłych i będzie idealnym prezentem dla każdego miłośnika „Gwiezdnych Wojen”, doświadczonego konstruktora LEGO lub każdego, kto lubi ciekawe, kreatywne wyzwania.

  • Oderwij się na chwilę od stresu dnia codziennego i znajdź chwilę dla siebie, by złożyć kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny LEGO® Star Wars™ 75304 przedstawiający wszystkie złowieszcze detale hełmu Dartha Vadera.
  • Charakterystyczny wygląd hełmu Dartha Vadera zbudowanego z klocków LEGO® przywodzi na myśl klasyczne sceny z „Gwiezdnych Wojen”, a dołączona do zestawu podstawka z tabliczką z nazwą pozwala ustawić ten imponujący model na półce.
  • Zestaw należy do serii kolekcjonerskich modeli hełmów LEGO® Star Wars™ do zbudowania i postawienia na półce. Od maja 2021 roku w sklepach dostępny jest również model hełmu zwiadowcy szturmowców (75305).
  • Zestaw składa się z 834 klocków i oferuje złożone, satysfakcjonujące wyzwanie konstrukcyjne. Będzie też wspaniałym prezentem świątecznym lub urodzinowym dla każdego miłośnika „Gwiezdnych Wojen”, doświadczonego konstruktora LEGO® czy hobbysty.
  • Model hełmu Dartha Vadera z klocków ma ok. 20 cm wysokości, 15 cm szerokości i 14 cm głębokości, nie zabiera więc dużo miejsca, a robi spore wrażenie.
  • Chcesz kupić ten zestaw fanowi „Gwiezdnych Wojen”, który nie ma doświadczenia w budowaniu z klocków LEGO®? Żaden problem. W komplecie są łatwe instrukcje budowania, dzięki którym każdy zbuduje ten złożony model z pewnością siebie godną rycerza Jedi.
  • Ten zestaw LEGO® Star Wars™ dla dorosłych jest częścią serii wysokiej jakości zestawów konstrukcyjnych, a powstał z myślą o wymagających hobbystach — takich jak Ty — zainteresowanych kreatywnymi projektami do samodzielnego ukończenia.
  • Elementy LEGO® spełniają wymogi najwyższych standardów branżowych już od 1958 roku. Dzięki temu zawsze do siebie pasują i mocno się trzymają, co pozwala tworzyć solidne modele.
  • Klocki i elementy LEGO® są testowane na wszystkie możliwe sposoby. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia jedne z najbardziej rygorystycznych standardów bezpieczeństwa — światowe i kosmiczne!

Zestaw LEGO® Hełm Dartha Vadera™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 834 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 75304 Hełm Dartha Vadera™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 18 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 253,42 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75304.

Instrukcja budowy LEGO® 75304 Hełm Dartha Vadera™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75304 Hełm Dartha Vadera™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75304 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®