Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7654 Droids™ Battle Pack

Droids Battle Pack

Porównaj ceny zestawu 7654 Droids™ Battle Pack

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 11 czerwca 2024

LEGO® 7654 Droids™ Battle Pack szczegółowe informacje

Szykuj się do walki! Steruj wojennymi droidami i superdroidami w pojeździe droidów i na STAP. Stwórz armię i walcz z klonami z zestawu 7655. Zestaw zawiera czterech wojennych droidów i trzech superdroidów.

Zestaw LEGO® Droids™ Battle Pack został po raz pierwszy zaprezentowany w 2007 roku. Składa się on z 102 klocków. Opakowanie zawiera 7 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7654 Droids™ Battle Pack należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7654.

Instrukcja budowy LEGO® 7654 Droids™ Battle Pack z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7654 Droids™ Battle Pack? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7654 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®