Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7670 Hailfire Droid i Spider Droid™

Hailfire Droid & Spider Droid

Porównaj ceny zestawu 7670 Hailfire Droid i Spider Droid™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 7670 Hailfire Droid i Spider Droid™ szczegółowe informacje

Ruszaj do bitwy na olbrzymich pierścieniowatych kołach droida-miotacza ognia! Za pomocą droida-pająka oraz superdroida bojowego wystrzel osiem pocisków i przenieś się na następne pole bitwy. Zestaw zawiera droida-pająka, superdroida bojowego, droida-dowódcę bitwy oraz dwa droidy bojowe.

Zestaw LEGO® Hailfire Droid i Spider Droid™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2008 roku. Składa się on z 249 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7670 Hailfire Droid i Spider Droid™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7670.

Instrukcja budowy LEGO® 7670 Hailfire Droid i Spider Droid™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7670 Hailfire Droid i Spider Droid™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7670 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®