Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 7868 Mace Windu’s Jedi Starfighter™

Mace Windu's Jedi Starfighter

Porównaj ceny zestawu 7868 Mace Windu’s Jedi Starfighter™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 7868 Mace Windu’s Jedi Starfighter™ szczegółowe informacje

Przebij się przez zasadzkę myśliwcem Jedi Mace’a Windu! Cztery wystrzeliwane rakiety i niezawodny droid astromechaniczny R8-B7 zajmujący się nawigacją i naprawami pozwalają Mace’owi Windu stawić czoła droidowi taktycznemu TX-20 na ścigaczu separatystów. W zestawie znajdują się również dwa droidy bojowe na pojazdach STAP.

Zestaw LEGO® Mace Windu’s Jedi Starfighter™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2011 roku. Składa się on z 313 klocków. Opakowanie zawiera 5 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 7868 Mace Windu’s Jedi Starfighter™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 7868.

Instrukcja budowy LEGO® 7868 Mace Windu’s Jedi Starfighter™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 7868 Mace Windu’s Jedi Starfighter™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 7868 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®