Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 8096 Emperor Palpatine’s Shuttle™

Emperor Palpatine's Shuttle
od 798,37 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 8096 Emperor Palpatine’s Shuttle™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 798,37 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 8096 Emperor Palpatine’s Shuttle™ szczegółowe informacje

Używając osobistego wahadłowca, aby zabrać Anakina Skywalker z wulkanicznej planety Mustafar, cesarz Palpatine zmienia Anakina w Dartha Vadera, tak jak w Zemście Sithów. Użyj łóżka do przemiany i droida medycznego, aby umieścić hełm na głowie Anakina i zakończyć przemianę. Zestaw zawiera nowe minifigurki Anakina Skywalker z obrażeniami po bitwie i hełmem Dartha Vadera, cesarza Palpatine, droida medycznego i pilota-klona oraz wahadłowiec z działając ym podwoziem, składanymi skrzydłami, otwieranym kokpitem oraz łóżkiem do przemiany.

Zestaw LEGO® Emperor Palpatine’s Shuttle™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2010 roku. Składa się on z 592 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 8096 Emperor Palpatine’s Shuttle™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 798,37 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 8096.

Instrukcja budowy LEGO® 8096 Emperor Palpatine’s Shuttle™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 8096 Emperor Palpatine’s Shuttle™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 8096 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®