Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 9488 Elite Clone Trooper™ i Commando Droid™ -zestaw bitewny

Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack

Porównaj ceny zestawu 9488 Elite Clone Trooper™ i Commando Droid™ -zestaw bitewny

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 9488 Elite Clone Trooper™ i Commando Droid™ -zestaw bitewny szczegółowe informacje

Separatyści wysłali nowego droida do ataku na siły Republiki, ale elitarni żołnierze armii klonów mają także nową broń: potężne działo artyleryjskie Republiki! Jego podnoszona wieżyczka i rakieta wystrzeliwana przyciskiem sprawią, że Separatyści odpuszczą swój atak! Zestaw zawiera 4 minifigurki: żołnierza ARC, żołnierza ARF i 2 nowe droidy komandosów wroga.

Ostrzeliwuj wojska separatystów z działa artyleryjskiego Republiki!

Zestaw LEGO® Elite Clone Trooper™ i Commando Droid™ -zestaw bitewny został po raz pierwszy zaprezentowany w 2012 roku. Składa się on z 98 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 9488 Elite Clone Trooper™ i Commando Droid™ -zestaw bitewny należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 9488.

Instrukcja budowy LEGO® 9488 Elite Clone Trooper™ i Commando Droid™ -zestaw bitewny z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 9488 Elite Clone Trooper™ i Commando Droid™ -zestaw bitewny? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 9488 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®