Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 9496 Śmigacz pustynny Skiff TM

Desert Skiff

Porównaj ceny zestawu 9496 Śmigacz pustynny Skiff TM

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 9496 Śmigacz pustynny Skiff TM szczegółowe informacje

Luke, znajdujący się na pokładzie pustynnego śmigacza, ma zostać strącony do znajdującej się poniżej jamy Sarlacca. Czy groźny Sarlacc pożre Luke'a? A może jego przyjaciel Lando Calrissian pomoże mu uciec z niewoli słynnego łowcy nagród Boby Fetta? To zależy od Ciebie! Zestaw zawiera 4 minifigurki: Luke'a Skywalkera, Lando Calrissiana, Bobę Fetta i Kithabę.

Uniknij szczęk Sarlacca w pustynnym śmigaczu!

Zestaw LEGO® Śmigacz pustynny Skiff TM został po raz pierwszy zaprezentowany w 2012 roku. Składa się on z 213 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 9496 Śmigacz pustynny Skiff TM należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 9496.

Instrukcja budowy LEGO® 9496 Śmigacz pustynny Skiff TM z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 9496 Śmigacz pustynny Skiff TM? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 9496 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®