Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 30389 Fuzzy i platforma z grzybem – zestaw dodatkowy

Fuzzy & Mushroom Platform
od 11,02 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 30389 Fuzzy i platforma z grzybem – zestaw dodatkowy

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 11,02 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 30389 Fuzzy i platforma z grzybem – zestaw dodatkowy szczegółowe informacje

Pozwól dzieciom rozbudować ich poziomy LEGO® Super Mario™ dzięki zestawowi dodatkowemu z figurką Fuzzy’ego, blokiem gwiazdy i platformą z grzybem.

Zestaw LEGO® Fuzzy i platforma z grzybem - zestaw dodatkowy został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 39 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 30389 Fuzzy i platforma z grzybem - zestaw dodatkowy należy do klocków z tematów LEGO® Super Mario™. Seria LEGO® Super Mario™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 11,02 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 30389.

Instrukcja budowy LEGO® 30389 Fuzzy i platforma z grzybem – zestaw dodatkowy z serii LEGO® Super Mario™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 30389 Fuzzy i platforma z grzybem - zestaw dodatkowy? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 30389 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®