Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 71386 Zestawy postaci — seria 2

Character Packs – Series 2
od 19,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 71386 Zestawy postaci — seria 2

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 19,99 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl 26,01 zł Sprawdź
amazon.de amazon.de 26,40 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 34,60 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 34,86 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 71386 Zestawy postaci — seria 2 szczegółowe informacje

Dziesięć kolekcjonerskich zestawów z postaciami sprawi, że gra LEGO® Super Mario™ stanie się jeszcze bardziej emocjonująca! Każde z opakowań serii 2 zawiera postać do zbudowania oraz tag akcji, który można dodać do poziomu z zestawu startowego. Nigdy nie wiadomo, co się trafi — Huckit Crab, Spiny Cheep Cheep, Ninji, czy Foo? Parachute Goomba, Para-Beetle czy Poison Mushroom? A może Thwimp, Fly Guy lub Bone Goomba? Otwórz paczuszkę i przekonaj się!

Jeszcze więcej zabawy z LEGO® Super Mario™ dzięki kolekcjonerskim postaciom!

Zestaw LEGO® Zestawy postaci — seria 2 został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 24 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 71386 Zestawy postaci — seria 2 należy do klocków z tematów LEGO® Super Mario™. Seria LEGO® Super Mario™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 19,99 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 71386.

Instrukcja budowy LEGO® 71386 Zestawy postaci — seria 2 z serii LEGO® Super Mario™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 71386 Zestawy postaci — seria 2? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 71386 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®