Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 71387 Przygody z Luigim — zestaw startowy

Adventures with Luigi Starter Course
od 169,90 zł 259,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 71387 Przygody z Luigim — zestaw startowy

Sklep Cena
amazon.pl amazon.pl 169,90 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 169,90 zł Sprawdź
mediaexpert.pl mediaexpert.pl 189,49 zł Sprawdź
al.to al.to 193,00 zł Sprawdź
electro.pl electro.pl 195,21 zł Sprawdź
avans.pl avans.pl 195,21 zł Sprawdź
empik.com empik.com 196,10 zł Sprawdź
smyk.com smyk.com 198,99 zł Sprawdź
bee.pl bee.pl 200,19 zł Sprawdź
taniaksiazka.pl taniaksiazka.pl 200,19 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 205,78 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 206,49 zł Sprawdź
maxelektro.pl maxelektro.pl 207,99 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 213,61 zł Sprawdź
gandalf.com.pl gandalf.com.pl 230,59 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 234,40 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 235,00 zł Sprawdź
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

259,99 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 71387 Przygody z Luigim — zestaw startowy szczegółowe informacje

Sięgnij po ten ekscytujący zestaw startowy, aby wejść do świata LEGO® Super Mario™ lub go rozbudować! Zobacz, jak LEGO® Luigi™ zareaguje na Pink Yoshiego, Boom Booma i Bone Goombę na poziomach, które zbudujesz. Możesz wirować, huśtać się i latać — Twoim celem jest zebranie monet. Pamiętaj, że pytajnikowy blok daje Ci moc supergwiazdy! Połącz figurkę LEGO Luigiego z  LEGO® Mario™ lub LEGO® Peach™ kolegi lub koleżanki - świetna zabawa dla dwóch osób!

Zestaw dla tych, którzy chcą przeżywać przygody z LEGO® Luigim™ w prawdziwym świecie!

Podaruj dzieciom zestaw Przygody z Luigim — zestaw startowy (71387), aby otworzyć przed nimi drzwi do interaktywnego uniwersum LEGO® Super Mario™. Zawiera on figurkę LEGO® Luigiego™, która żywiołowo reaguje na otoczenie za pomocą wyświetlacza LCD oraz głośniczka i będzie idealnym prezentem dla dzieci lubiących nadawać ton zabawie. Zadaniem graczy jest pomagać LEGO Luigiemu w pokonaniu wirującej huśtawki i ukończeniu zadań z lataniem — za wszystko można zarobić cyfrowe monety. Figurka może też wchodzić w interakcje z Pink Yoshim i stanąć do walki z Boom Boomem oraz Bone Goombą. W tym biomie Tower znalazły się też klocki w kolorze brązowego nugata — one również wyzwalają u LEGO Luigiego różne reakcje, zaś pytajnikowy blok pozwala mu zdobywać dodatkowe nagrody.

Kreatywna zabawa
W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą instrukcje budowania, które zawierają także pomysły na przeróbki poziomów i nie tylko.

Nieograniczone możliwości
Kolekcjonerskie zestawy zabaw LEGO Super Mario pozwalają grać w nowy sposób, przenosząc do prawdziwego świata kultowe postacie z gier Super Mario. Seria obejmuje zestawy startowe i rozszerzające oraz ulepszenia, a fani mogą łączyć je w najróżniejsze kombinacje, tworząc własne poziomy.

  • Figurka LEGO® Luigiego™ jest zasilana dwoma bateriami AAA (do nabycia osobno). Reaguje na działania graczy i nagradza ich kreatywność, pozwalając na zabawę z mnóstwem interakcji.
  • Podaruj fanom Super Mario™ zestaw Przygody z Luigim — zestaw startowy (71387), który zawiera interaktywną figurkę LEGO® Luigiego™ i będzie dla nich wprowadzeniem do świata gry LEGO® Super Mario™.
  • LEGO® Luigi™ ma czujnik kolorów, ekran LCD, na którym natychmiast pokazuje różne reakcje na ruch, oraz głośnik, który odtwarza kultowe odgłosy i muzykę z gry wideo.
  • Przejdź figurką LEGO® Luigiego™ z rury startowej do słupka końcowego, zbierając cyfrowe monety za latanie i pokonanie huśtawki. Możesz też skorzystać z pytajnikowego bloku i sprawdzić reakcję na postacie Pink Yoshiego, Boom Booma i Bone Goomby.
  • Brązowe klocki są typowe dla biomu Tower i wyzwalają różne reakcje figurki LEGO® Luigiego™.
  • Ten modułowy zestaw LEGO® do budowania zawiera 280 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny lub święta dla kreatywnych dzieci od 6. roku życia, które mogą go przerabiać i na różne sposoby łączyć z innymi zabawkami LEGO® Super Mario™.
  • Aplikacja LEGO® Super Mario™ zawiera instrukcje budowania i kreatywne podpowiedzi oraz bezpieczną platformę, przez którą dzieci mogą wymieniać się pomysłami. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na LEGO.pl/devicecheck.
  • Kolekcjonerskie zabawki LEGO® Super Mario™ pozwalają ożywić kultowe postaci z gry i dają fanom niezliczone możliwości budowania, powiększania, przerabiania oraz wymyślania własnych unikatowych poziomów.
  • Klocki i elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują, łatwo się łączą i mocno trzymają — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby nie było wątpliwości, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw LEGO® Przygody z Luigim — zestaw startowy został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 280 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 71387 Przygody z Luigim — zestaw startowy należy do klocków z tematów LEGO® Super Mario™. Seria LEGO® Super Mario™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 169,90 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 71387.

Instrukcja budowy LEGO® 71387 Przygody z Luigim — zestaw startowy z serii LEGO® Super Mario™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 71387 Przygody z Luigim — zestaw startowy? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 71387 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®