Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 71395 Blok z pytajnikiem Super Mario 64™

Super Mario 64 Question Mark Block
od 689,00 zł 949,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 71395 Blok z pytajnikiem Super Mario 64™

Sklep Cena
al.to al.to 689,00 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 746,89 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 770,00 zł Sprawdź
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

949,99 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 1136,58 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 71395 Blok z pytajnikiem Super Mario 64™ szczegółowe informacje

Zbuduj model, który oddaje magię kultowej gry Super Mario 64™ — blok z pytajnikiem. Gdy go otworzysz, Twoim oczom ukażą się poziomy z gry w skali mikro: „Bob-omb Battlefield”, „Cool, Cool Mountain”, „Lethal Lava Land” oraz zamek księżniczki Peach. Dodatkowo w środku bloku znajdziesz 10 mikrofigurek popularnych postaci, takich jak Yoshi i księżniczka Peach. A za pomocą interaktywnej figurki LEGO® Mario™ (sprzedawanej osobno) możesz odkryć kolejne sekrety!

Blok z pytajnikiem pełen niespodzianek dla fanów Super Mario 64™

Zanurz się w miłych wspomnieniach podczas składania zestawu LEGO® Super Mario 64™ Blok z pytajnikiem (71395) do zabawy i ustawienia na półce. 25 lat po premierze gry wideo Super Mario 64 możesz zbudować z klocków własny blok z pytajnikiem, który można otworzyć, by podziwiać najbardziej znane poziomy z gry: „Bob-omb Battlefield”, „Cool, Cool Mountain”, „Lethal Lava Land” oraz zamek księżniczki Peach. W tych szczegółowych scenkach można też ustawić 10 mikrofigurek popularnych postaci z gry.

Interaktywna zabawa
Zestaw zawiera szczegółowe instrukcje budowania i zachwyci każdego miłośnika Super Mario. Figurki LEGO® Mario™ i LEGO® Luigi™ z zestawów startowych 71360 i 71387 (sprzedawanych osobno) oferują możliwość interaktywnej zabawy tym modelem — można nimi na przykład zebrać 10 ukrytych gwiazdek i poznać sekretne reakcje.

Nieskończone możliwości
Seria LEGO Super Mario obejmuje zestawy startowe, dodatkowe oraz ulepszenia, dzięki którym konstruktorzy mogą rozszerzać, przebudowywać i tworzyć wyjątkowe poziomy do zabawy.

  • Gadżet z klasycznej gry wideo Super Mario 64™ w stylu LEGO®: zbudowany z klocków blok z pytajnikiem (71395) do ustawienia na półce i interaktywnej zabawy.
  • W komplecie 10 mikrofigurek LEGO® Super Mario™: Mario, Yoshi, księżniczka Peach oraz Król Bob-omb, a także Chain Chomp, Wielki Bully, Pan I, Lakitu, pingwin oraz pingwiniątko.
  • Blok z pytajnikiem ma ok. 18 cm wysokości, szerokości i głębokości, a po otwarciu go można zobaczyć cztery szczegółowe poziomy z gry Super Mario 64™: „Bob-omb Battlefield”, „Cool, Cool Mountain”, „Lethal Lava Land” oraz zamek księżniczki Peach.
  • Figurki LEGO® Mario™ i LEGO® Luigi™ z zestawów startowych 71360 i 71387 (sprzedawanych osobno) oferują możliwość interaktywnej zabawy tym modelem — można nimi zebrać 10 ukrytych gwiazdek, poznać sekretne reakcje i nie tylko.
  • Kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny LEGO® złożony z 2064 elementów będzie świetnym prezentem urodzinowym lub świątecznym albo upominkiem niespodzianką dla fanów gry Super Mario 64™, a także wszystkich graczy i miłośników stylu retro.
  • Do zestawu dołączono szczegółowe instrukcje budowania, więc nawet zupełni nowicjusze w świecie LEGO® Super Mario™ mogą zbudować go z przyjemnością i bez większych problemów.
  • Ten zestaw LEGO® Super Mario™ należy do serii najwyższej jakości zestawów konstrukcyjnych LEGO zaprojektowanych z myślą o dorosłych konstruktorach, którzy lubią kreatywne i praktyczne projekty.
  • Elementy LEGO® spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu łatwo się łączą, mocno się trzymają i pozwalają tworzyć solidne modele.
  • Klocki i elementy konstrukcyjne LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby upewnić się, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw LEGO® Blok z pytajnikiem Super Mario 64™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 2064 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 71395 Blok z pytajnikiem Super Mario 64™ należy do klocków z tematów LEGO® Super Mario™. Seria LEGO® Super Mario™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 18 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 689,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 71395.

Instrukcja budowy LEGO® 71395 Blok z pytajnikiem Super Mario 64™ z serii LEGO® Super Mario™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 71395 Blok z pytajnikiem Super Mario 64™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 71395 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®