Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41999 Wóz z napędem 4×4 — limitowana edycja

4x4 Crawler Exclusive Edition
od 2946,72 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 41999 Wóz z napędem 4×4 — limitowana edycja

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 2946,72 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 41999 Wóz z napędem 4×4 — limitowana edycja szczegółowe informacje

Zbuduj ten niesamowity model LEGO® Technic, który chcieliście, żeby powstał! Ta limitowana edycja zdalnie sterowanego wozu z napędem 4x4, wybranego spośród ponad 1000 zgłoszeń, została zaprojektowana przez fana LEGO z Rosji, a następnie urzeczywistniona wraz z projektantami produktów LEGO. To wspaniałe auto na masywnych kołach 4x4 zawiera całą gamę wyjątkowych funkcji — na przykład ciemnoniebieskie nadwozie to pierwszy występ tego koloru w zestawach Technic. Na zderzaku, wciągarce i tłumiku znajują się szpanerskie chromowe detale, a wokół wieńców kół biegną wyraziste białe linie. A już całkiem wyjątkowa sprawa to fakt, że każda z 20 000 sztuk modelu w tej limitowanej edycji ma unikatowy numer rejestracyjny, więc nie ma dwóch takich samych modeli!

Baw się dobrze przy budowaniu tego limitowanego modelu wozu z napędem 4x4 i o świetnym ciemnoniebieskim nadwoziu!

Zestaw LEGO® Wóz z napędem 4x4 — limitowana edycja został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 1585 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 41999 Wóz z napędem 4x4 — limitowana edycja należy do klocków z tematów LEGO® Technic. Seria LEGO® Technic cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 11 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 2946,72 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41999.

Instrukcja budowy LEGO® 41999 Wóz z napędem 4×4 — limitowana edycja z serii LEGO® Technic

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41999 Wóz z napędem 4x4 — limitowana edycja? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41999 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®