Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 42026 Czarny zdobywca dróg

Black Champion Racer
od 451,42 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 137 szt.
  • Cena katalogowa: 79,99 zł
  • Seria: LEGO® Technic
  • Rok prezentacji: 2014
  • Wiek: od 7+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 42026 Czarny zdobywca dróg

Sklep Cena
amazon.pl amazon.pl 451,42 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 42026 Czarny zdobywca dróg szczegółowe informacje

Wygładzone linie sylwetki czarnego mistrza wyścigów LEGO® mogą oznaczać tylko jedno… prędkość! Odciągnij ten superszybki samochód i puść, a zobaczysz, jak mknie naprzód! Czarno-pomarańczowa kolorystyka zapewnia bardzo atrakcyjny wygląd, a arkusz kalkomanii w kolorze zwiększa liczbę szczegółów. Jeszcze więcej zabawy zapewni połączenie tego modelu z pustynną wyścigówką z zestawu 42027 — pozwoli to zbudować ciężarówkę wyścigową z dwoma silnikami odciągowymi!

Odciągnij i puść, a czarny mistrz wyścigów na pewno zajmie pierwsze miejsce!

Zestaw LEGO® Czarny zdobywca dróg został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku. Składa się on z 137 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 42026 Czarny zdobywca dróg należy do klocków z tematów LEGO® Technic. Seria LEGO® Technic cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 451,42 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 42026.

Instrukcja budowy LEGO® 42026 Czarny zdobywca dróg z serii LEGO® Technic

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 42026 Czarny zdobywca dróg? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 42026 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®