Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 42035 Ciężarówka górnicza

Mining Truck
od 458,49 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 362 szt.
  • Liczba minifigurek: 3 szt.
  • Cena katalogowa: 109,99 zł
  • Seria: LEGO® Technic
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 9+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 42035 Ciężarówka górnicza

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 458,49 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 523,61 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 42035 Ciężarówka górnicza szczegółowe informacje

Zasiądź za kierownicą ogromnej ciężarówki górniczej! Skala tego niesamowitego, ogromnego pojazdu została idealnie odwzorowana w modelu LEGO® Technic. Ciężarówka wyposażona jest w wielkie koła, szczegółowo oddany silnik z ruchomym tłokiem i pasem transmisyjnym, wzmocniony zderzak i kratę ochronną, odchylaną skrzynię ładunkową, kabinę kierowcy oraz działający układ kierowniczy. Dojedź tą potężną maszyną na miejsce rozładunku, a następnie odchyl i zablokuj skrzynię ładunkową, aby dostarczyć towar! Charakteryzuje się efektowną kolorystyką łączącą żółć i czerń. Z tego modelu typu 2 w 1 można zbudować wytrzymałą spycharkę kołową.

Zasiądź za kierownicą wielkiej ciężarówki górniczej LEGO® Technic!

Zestaw LEGO® Ciężarówka górnicza został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 362 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 42035 Ciężarówka górnicza należy do klocków z tematów LEGO® Technic. Seria LEGO® Technic cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 458,49 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 42035.

Instrukcja budowy LEGO® 42035 Ciężarówka górnicza z serii LEGO® Technic

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 42035 Ciężarówka górnicza? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 42035 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®