Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 79103 Atak na jaskinię żółwi

Turtle Lair Attack

Porównaj ceny zestawu 79103 Atak na jaskinię żółwi

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 79103 Atak na jaskinię żółwi szczegółowe informacje

Trwa dzień intensywnych ćwiczeń w kryjówce żółwi. Pomóż mistrzowi Splinterowi uczyć Leonarda sztuki ninja, używając do tego obrotowego manekina treningowego. Potem weź się za eksperymenty w laboratorium Donnie. Wtem kryjówką wstrząsa eksplozja, spowodowana atakiem mrocznego ninja i pomagającego mu żołnierza! Nie chowaj się w skorupie, lecz stań do walki! Walcz na wszystkich 3 poziomach kryjówki żółwi, używając 10 broni i pieca wystrzeliwującego pizzę! Złoczyńcy drogo zapłacą za wejście na terytorium żółwi! Kiedy walka dobiegnie końca, uruchom piec i odpocznij w sali z konsolą do gier i plazmowym telewizorem. Możesz też wyjść na ulicę z deskorolką, aby wykonywać ewolucje na minirampie!

Broń kryjówki żółwi przed podstępnym atakiem mrocznego ninja!

Zestaw LEGO® Atak na jaskinię żółwi został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 488 klocków. Opakowanie zawiera 5 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 79103 Atak na jaskinię żółwi należy do klocków z tematów LEGO® Teenage Mutant Ninja Turtles (Wojownicze Żółwie Ninja). Seria LEGO® Teenage Mutant Ninja Turtles (Wojownicze Żółwie Ninja) cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 79103.

Instrukcja budowy LEGO® 79103 Atak na jaskinię żółwi z serii LEGO® Teenage Mutant Ninja Turtles (Wojownicze Żółwie Ninja)

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 79103 Atak na jaskinię żółwi? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 79103 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®