Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 79120 Podniebne uderzenie

T-Rawket Sky Strike

Porównaj ceny zestawu 79120 Podniebne uderzenie

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 79120 Podniebne uderzenie szczegółowe informacje

Zestaw LEGO® Podniebne uderzenie został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku. Składa się on z 286 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 79120 Podniebne uderzenie należy do klocków z tematów LEGO® Teenage Mutant Ninja Turtles (Wojownicze Żółwie Ninja). Seria LEGO® Teenage Mutant Ninja Turtles (Wojownicze Żółwie Ninja) cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 79120.

Instrukcja budowy LEGO® 79120 Podniebne uderzenie z serii LEGO® Teenage Mutant Ninja Turtles (Wojownicze Żółwie Ninja)

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 79120 Podniebne uderzenie? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 79120 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®