Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70817 Batman™ i Zła Kicia

Batman & Super Angry Kitty Attack
od 177,20 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 115 szt.
  • Liczba minifigurek: 2 szt.
  • Cena katalogowa: 59,99 zł
  • Seria: LEGO® The LEGO Movie
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 6+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 70817 Batman™ i Zła Kicia

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 177,20 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 70817 Batman™ i Zła Kicia szczegółowe informacje

Postaw Batmana™ i Zdenerwowaną Kicię Rożek przeciwko Mikromenedżerowi, aby odtworzyć ekscytującą scenę finałową z filmu LEGO® PRZYGODA™. Pomóż Zdenerwowanej Kici Rożek zaatakować Mikromenedżera i naucz go manier. Wznieś się w powietrze z zamaskowanym rycerzem Batmanem™ i zaatakuj przeciwnika Batarangiem i wyrzutnią kotwic. Unikaj chwytnych pazurów Mikromenedżera i wystrzeliwanych przez niego rakiet oraz uważaj na Skeletrona, który prowadzi laserowy ostrzał z ziemi. Wskocz na grzbiet Mikromenedżera i uruchom funkcję wybuchu, aby wreszcie pozbyć się tego wstrętnego potwora. W zestawie minifigurka Batman™ z broniami oraz 2 figurki: Zdenerwowana Kicia Rożek i Skeletron z bronią.

Pomóż Batmanowi™ i Zdenerwowanej Kici Rożek zmierzyć się z Mikromenedżerem!

Zestaw LEGO® Batman™ i Zła Kicia został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 115 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 70817 Batman™ i Zła Kicia należy do klocków z tematów LEGO® The LEGO Movie. Seria LEGO® The LEGO Movie cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 177,20 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70817.

Instrukcja budowy LEGO® 70817 Batman™ i Zła Kicia z serii LEGO® The LEGO Movie

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70817 Batman™ i Zła Kicia? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70817 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®